آخرین اخبار : 

آمدم برای آبادانی شهرم

اشتراک گذاری این مطلب:

به نام خداوند جان و خرد

 

موسم انتخابات بود و فرصت ارز اندام (عرض اندام) برای خدمت بی منت به ملت. باید ماراتونی را باچهارده نفر از همشهریانم آغاز می کردم و می دانستم که شرایط زمان و مکان سختی های خاص خود را دارد.
اما ندایی درونم را نهیب می زد که:
ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز

کان سوخته را جان شد و فریاد نیامد

لذا وقتی زخم های تن ناشی از تقدیر طبیعت و شلاقهای بی توجهی اهل سیاست و مدیریت را بر پیکر رنجور زادگاه و زیست بوم خود، شنبه می دیدم، احساس دین وتکلیف می کردم؛ لذا آمدم تا شاید بتوانم کاری کنم، از تمام همت، اندوخته و اعتبار وجودی خود و خانواده ام مایه گذاشتم و آمدم، ولی همانگونه که خاطرات و تجربیات مرا هشدار می داد، ورود در این رقابت و ماراتون ناهمگون باعث شد، رقیبانی اندک تنه و تنشی وارد سازند، آنان که می خواستند به هر شکل بر حریف پیشی بگیرند، پیراهنی را می کشیدند، پا پشت پا می انداختند و…
اما خوشبختانه؛ کم نبودند رقبای سلیم النفسی که با اصالت وجودی و تاسی از قانون و اخلاق مداری راه سلامت را پیمودند و خوشا به حال این آدمیت!!
سلام به همه عزیزانی که در خلق این صحنه های زیبای مردمی سهیم بودند، در واقع برنده انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرشنبه مردم نجیب و شهروندان فهیم آن اند.
این اتفاق میمون و مبارک و نمایش مردم سالاری و حق دخالت در سرنوشت، که به برکت انقلاب اسلامی ملت غیور و آبیاری با خون شهیدان والامقام میسر است را گرامی داشته و به مردم عزیز و منتخبین محترمشان، صادقانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
ضمن درود و سپاس خاضعانه محضر حامیان ارجمندم که دراین مسیر، بسیارپاک، مصمم و بی ریا تمام همت و مساعی خود را به کار گرفتند، در فراز و نشیبهای وقایع اتفاقیه با ما شراکت کردند، خالصانه سر تعظیم فرود می آورم.
و موارد زیر را محضر همشهریان عزیزم تقدیم می دارم:
۱- از تمام دوستانی که در ایام انتخابات بی منّت و تمام قد از اینجانب حمایت نمودند، نهایت سپاس و قدردانی را دارم..
۲- منتخبین مردم طبق قاعده دموکراسی؛ نماینده تمام مردم هستند و از همگی داوطلبان و هوادارانشان تقاضا دارم صف بندی ها را پشت دیوار رقابتهای انتخاباتی جاگذارده و ضمن حفظ احترام، با حمایت از نمایندگان منتخب مردم ؛ در عمران، توسعه و آبادانی شهرشنبه عزیز معاضدت نموده و کوشا باشند.
۳- امید به آینده ای زیبا برای شهرم مهمترین آرزو و اندوخته قلبی همه ماست؛ این امید را در دل هایتان شعله ورتر از گذشته نگاه دارید و برای تحقق آن همت ورزید.
۴- در پایان، از فرد، گروه یا ارگانی که، احیانا از محتوای سخنرانی های اینجانب ً آزرده خاطر گشته یا تکدر خاطری یافته اند، صمیمانه عذرخواهی کرده، حلالیت می طلبم.

با سپاس و تجدید احترام

نامدار رجبی، کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شنبه.
۳۰اردیبهشت ۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *