آخرین اخبار : 

واگذاری ۱۵۰ دستگاه وانت خودرو به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر

اشتراک گذاری این مطلب:

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از واگذاری ۱۵۰ دستگاه خودروی وانت نیسان با تخفیفات و تسهیلات ویژه ۴ درصد بدون ضمانت و چک به مددجویان مناطق محروم و روستایی استان خبر داد.
به گزارش باغان سبز به نقل از مهر، احمد لطفی در جلسه کارگروه اشتغال با اشاره به واگذاری ۱۵۰ دستگاه خودرو وانت نیسان به مددجویان تحت حمایت، گفت: طی تفاهم نامه سه جانبه که میان کمیته امداد مرکز، صندوق کار آفرینی امید و شرکت زامیاد بسته شد، ۵ هزار دستگاه خودرو وانت نیسان با تخفیفات و تسهیلات ویژه به مدجویان روستایی نیازمند واگذار می شود که سهم استان بوشهر ۱۵۰ خودرو بوده است.

لطفی در ادامه با تاکید بر اینکه اصل ماموریت کمیته امداد توانمندسازی و خودکفایی اقتصادی و معیشتی خانواده ها است، گفت: این خودروها با هدف اشتغالزایی و تقویت اقتصاد در مناطق محروم و روستایی تا پایان شهریورماه به مددجویان نیازمند و دارای شرایط تحویل داده می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه ۹۰ درصد ارزش هر خودرو را صندوق کارآفرینی امید تسهیلات پرداخت می‌کند و ۱۰ درصد ما بقی نیز سهم آورده مددجویان کمیته امداد است، یادآور شد: در صورتیکه مددجویی نتواند سهم ۱۰ درصد خود را بپردازد، این مبلغ توسط کمیته امداد به صورت وام قرض الحسنه در اختیار فرد مددجو قرار می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *