آخرین اخبار : 

۴۰ میلیارد ریال برای پروژه‌های تقویت برق دشتی هزینه شد

اشتراک گذاری این مطلب:

به گزارش باغان سبز به نقل از مهر جعفر میگلی‌نژاد صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از اجرای طرح‌های برق‌رسانی اظهار داشت: در سه ماه اول سال جاری اقدامات خوب و موثری در راستای تقویت و توسعه برق شهرستان صورت گرفت و پروژه های خوبی نیز در دست اجرا است.

وی به پروژه‌های به بهره‌برداری رسیده در این مدت اشاره کرد و افزود: نصب و بهره‌برداری ۳۳ دستگاه ترانسفورماتور، احداث ۱۵ هزار و ۴۴۵ متر شبکه فشار متوسط هوایی، احداث هشت هزار و ۱۴۷ متر شبکه فشار ضعیف و تعویض ۴۶۵ اصله پایه فشار ضعیف فرسوده روستایی از جمله پروژه‌های به بهره برداری رسیده است.

میگلی‌نژاد تعویض ۹۸ اصله پایه فرسوده فشار متوسط، اصلاح و رفع ضعف ولتاژ ۱۳ منطقه، نصب یک دستگاه اتوبستر برای اصلاح ولتاژ در باغان و کردلان و اصلاح و بهسازی شبکه‌های خسارت دیده در بحران را از دیگر اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان یاد کرد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه ها قریب به ۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است، خاطرنشان کرد: نصب و بهره‌برداری ۱۷ دستگاه ترانسفورماتور، احداث هزار و ۵۳۵ متر شبکه فشار متوسط هوایی، احداث هشت هزار و ۷۶۱ متر شبکه فشار ضعیف، تعویض ۲۴ اصله پایه فشار ضعیف فرسوده روستایی، تعویض ۳۶ اصله پایه فرسوده فشار متوسط و تعویض ۴۱ اصله پایه فشار ضعیف شهری از دیگر پروژه‌های در دست اقدام در سطح شهرستان است.

وی خاطرنشان کرد: برای اجرای این پروژه‌ها بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

  1. یو پی اس گفت:

    با تشکر از مطلب خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *