آخرین اخبار : 

کانون‌های توسعه روستایی استان بوشهر تشکیل شد

اشتراک گذاری این مطلب:

مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری بوشهرگفت: برای نخستین بار در کشور با هدف خدمت به جامعه روستائی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان، کانون‌های توسعه و اشتغال روستاها در سطح استان بوشهر تشکیل شد.

به گزارش باغان نیوز بهرام نکیسا ظهر یکشنبه در نشست هم‌اندیشی توسعه روستائی استان بوشهر با اشاره به اینکه توجه به تولید و اشتغال در روستاها از اولویت برنامه‌های امسال است اظهار داشت: استان بوشهر در حوزه روستایی از ظرفیت‌های مهمی برخوردار است که این قابلیت‌ها شناسایی و تدوین شده است.

وی از تشکیل کانون توسعه روستایی در استان بوشهر خبر داد و افزود: کانون‌های توسعه و اشتغال روستاهای بخش‌های استان بوشهر با هدف تحرک بیشتر در حوزه اشتغال وکارآفرینی و استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی روستاهای استان بوشهر تشکیل شده است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری و تولید محصولات غذایی و صنایع دستی در روستاهای استان بوشهر گفت: روستاهای استان بوشهر قابلیت‌های بسیار خوبی در بخش‌های گردشگری‌، صنایع دستی و تولید محصولات غذایی و حمل و نقل دریایی دارا هستند.

نکیسا، با بیان اینکه کانون‌های توسعه و اشتغال برای شناسائی استعدادهای اقتصادی ، فرهنگی و عمرانی روستاهای استان بسیار موثر است تاکید کرد: این اقدام برای نخستین بار در کشور با هدایت و پیشنهاد استاندار بوشهر با هدف خدمت به جامعه روستائی و همچنین معرفی نخبگان و استعدادهای درخشانی که در روستاهای استان وجود دارد صورت گرفته است.

وی بیان کرد: با تشکیل کانون‌های توسعه و اشتغال روستائی ان‌شاالله شاهد مشارکت بیش از پیش روستائیان در امر توسعه استان بوشهر هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *