آخرین اخبار : 

نمایشگاه کربلای حسینی تا کربلای خمینی درروستای باغان/تصاویر

اشتراک گذاری این مطلب:

نمایشگاه کربلای حسینی تاکربلای خمینی درمحله حیدر آباد روستای باغان افتتاح گردید.

این نمایشگاه شامل دو غرفه می باشد که یکی از غرفه ها مربوط به نمایش آثارعاشورایی وغرفه دیگرآن نیز آثار وارزشهای دفاع مقدس رابه معرض نمایش گذاشته است.

به گزارش باغان نیوز(باغان سبز) نمایشگاه  کربلای حسینی تا کربلای خمینی به همت جمعی از جوانان بسیجی وفرهنگی روستای باغان و با محوریت شعار آتش به اختیار مقام معظم رهبری در جهت حفظ و پاسداشت سنت های عاشورایی برپاگردیده است.

آقای عباس رخشنده نژاد یکی از جوانان خوش فکر وفعال درحوزه فرهنگی روستای باغان در حین آماده سازی این نمایشگاه اظهار داشت : راه اندازی این نمایشگاه حرکتی فرهنگی و خودجوش توسط فعالین مذهبی وفرهنگی روستای باغان و به تبعیت از فرمایش مقام معظم رهبری (آتش به اختیار) در جهت حفظ آثار و ارزشهای عاشورایی و دفاع مقدس بوده است و از آنجایی که شروع دهه اول محرم امسال همزمانی داشت باهفته دفاع مقدس علاوه بر نمایش آثار عاشورایی در این نمایشگاه غرفه ای را نیز به نمایش آثار دفاع مقدس اختصاص دادیم و انتخاب نام این نمایشگاه نیز در همین راستا بوده است.

آنچه که در روزهای آماده سازی این نمایشگاه بسیار زیبا و دلچسب می نمود و عشق به ارزشهای اسلام و انقلاب در آن بوضوح نمایان بود زحمات بی چشمداشت و خستگی ناپذیر  تک تک جوانان این روستا بود.

این نمایشگاه درروز دوم محرم بعد از نماز مغرب وعشاء با شرکت پرشور و گسترده مردم روستای باغان و هیئات زنجیر زنی ازمحله های مختلف افتتاح و تا پایان روز دهم محرم برپا وپذیرای علاقه مندان می باشد.

  1. ناشناس گفت:

    بسیار زیبا.جای تشکر داره از همه جوانان بسیجی و زحمتکش روستا،احمد آقا دست شما هم درد نکنه بابت پوشش خبری و عکس های زیباتون

  2. اصغرباغبانی گفت:

    بسیار زیبا اجرتون باابا عبدالله.عشق است باغـــــــــــــــــــــــــــان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *