آخرین اخبار : 

جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ دهیار و اعضای شورای اسلامی باغان با مردم/تصاویر

اشتراک گذاری این مطلب:

جلسه پرسش و پاسخ (هم اندیشی) مردم روستای باغان با شوراهای اسلامی و دهیار این روستا در ساعت ۱۹ سیزدهم مهرماه ۹۶ با حضور گسترده و حداکثری اهالی باغان و شخصیت های برجسته روستا در محل مسجد ام البنین (س) محله تل آخره باغان برگزار شد.
به گزارش باغان نیوز(باغان سبز) ؛ این جلسه که به همت برخی از جوانان مطالبه گر روستای باغان برنامه ریزی و اجرا گردید با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و تا ساعت ۲۲ ادامه داشت.

در این جلسه آقای غلامرضا خواجه بعنوان مجری ، آقای خسرو ملایی سخنگوی شورا ، آقای ناصر صدارت جو مسئول جمع آوری سوالات و آقای حسن صداقت جو هم از طرف مردم سوالات دریافتی را قرائت می نمودند ، همچنین جناب سرهنگ کمالی نیز در این جلسه سخنرانی و توصیه هایی را در جهت مردمداری به مسئولین روستا نمودند و آقای غلامرضا خواجه مجری جلسه اعضای شورا و مردم را به اتحاد و همدلی توصیه نمود.

این جلسه که در فضایی بسیار صمیمی ودوستانه برگزار شد مشکلات و مطالبات مردم روستا از جمله سیستم آموزشی ، سالن ورزشی روستا ، وضعیت آنتن دهی تلفن همراه(اول) ، وضعیت اینترنت تلفنهای همراه ، تلفن ثابت ، طرح های آبخیزداری ، نانوایی روستا ، احداث پمپ بنزین و… مورد بررسی قرار گرفته و سخنگوی شورای اسلامی باغان و دهیار روستا به توضیحاتی درباره این موارد و حل آن پرداختند.

آقای خسرو ملایی بعنوان سخنگوی شورا ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و تقدیر از حضور مردم در این جلسه،توضیحاتی را در پاسخ به سوالات مردم ارائه نمودند از جمله بررسی مشکل در سیستم آموزشی روستا و حل آن ، علت تعطیلی نانوایی روستا و…

آقای ابوذر زارعی دهیار روستای باغان درباره وضعیت ابنیه نیمه کاره و ناتمام روستا مانند پارکها، بوستان های محلی ، آسفالت کوچه ها و خیابانهای روستا ، آتشنشانی روستا ، خدمات فضای سبز روستا و مواردی از این دست توضیحاتی را ارائه نموده و به برخی سوالاتی که از طرف حضار پرسیده می شد پاسخ دادند.

آنچه که بعنوان حاشیه های این مراسم پر رنگ می نمود و زمزمه های فراوانی در بین حضار به گوش می رسید تا جایی که آقای حسن صداقت جو آنرا پشت تریبون مطرح نمودند عدم حضور یکی از اعضای شورای اسلامی روستا در جلسه بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *