آخرین اخبار : 

پیاده روی حرم تا حرم در روستای باغان/تصاویر

اشتراک گذاری این مطلب:

به گزارش باغان نیوز(باغان سبز) ؛ پیاده روی حرم تاحرم در روستای باغان به مناسبت شهادت امام رضا (ع)صبح یکشنبه ۲۸ آبان از امامزاده بهرس تا امامزاده شاه زکریا این روستا با حضور پرشور مردم ولایی و مومن روستای باغان برگزار شد.

در ابتدای مسیر پیاده روی ، ایستگاه سلامت که به همت جمعیت جوانان هلال احمر و مرکز بهداشت روستا برپا شده بود آزمایش فشارخون وقندخون برای مراجعه کنندگان و شرکت کنندگان در پیاده روی انجام می گردید.

پیاده روی همراه با چاووشی خوانی و زیارت عاشورا آغاز شده و موکب هایی که توسط قشرهای مختلف مردم در طول مسیر برپا شده بود به زائرین خدمات رسانی و پذیرایی ارائه می نمودند.

پس از اتمام پیاده روی و بعدازاستراحت، دعای حضرت امام رضا(ع) در امامزاده شاه زکریا برگزار شد و سپس خیرمقدم جناب سرهنگ کمالی از زائرین ، مراسم سینه زنی توسط مداح اهلبیت عبدالرسول ملایی وعباس رضایی وبعد از آن ارتباط رادیویی توسط جناب سرهنگ کمالی با رادیو بوشهر دراین مراسم زنده پخش شد.

سخنرانی و روضه خوانی این مراسم توسط حضرت حجه السلام و المسلمین حاج آقامحمدیان رئیس اداره اوقاف وخیریه استان بوشهر انجام شد.

در پایان و پس از فریضه نماز جماعت ظهر و عصر در کنار ضریح مقدس امامزاده شاه زکریا و صرف نهار،جناب سرهنگ کمالی بعنوان مجری برنامه مجددا از حضور گسترده مردم مومن روستای باغان جهت شرکت در این مراسم تقدیر و تشکر نمودند.

تهیه و تدوین گزارش: کربلایی ناصر رضایی اندیشمند
ویرایش و انتشار: باغان نیوز(باغان سبز)

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *