آخرین اخبار : 

دکتر شهریاری:زیر ساخت های مخابراتی شهرستان های دشتی تقویت می شود

اشتراک گذاری این مطلب:


به گزارش باغان نیوز ؛ سید کمال الدین شهریاری عصر پنجشنبه در جمع مردم روستای باغان از توابع بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی با بیان اینکه مشکلات آنتن‌دهی موبایل، پوشش اینترنت و تلفن ثابت در این منطقه حل شود اظهار داشت:
در همین راستا چهار سوال از وزیر فناوری ارتباطات شده که قرار است ظرف یک ماه این مشکلات را مرتفع کند.

وی افزود: اگر ظرف این مدت مشکلات مردم حل نشد وزیر باید در مجلس جوابگوی سوالات من باشد و امیدواریم این مشکل که دغدغه اهالی این شهرستان است رفع شود.
در ادامه ضمن تشکر از آقای کشاورز راجع پیگیری های مکتوب قبلی از ایشان خواستند زودتر پیگیر این مشکلات باشد.
دکتر شهریاری با اشاره به اینکه دنیای امروز دنیای ارتباطات و تکنولوژی است، نمی شود مردم از چیزی که حق آن هاست محروم کرد و با دقت باید هر چه سریع تر این مشکلات را حل کرد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فریاد شما مردم دشتی و تنگستان را در مجلس به گوش مسئولین می‌رسانم و با تمام توان از حق شما دفاع می کنم.

وی بیان کرد: سال گذشته وقتی به علت بحران قیمت محصول گوجه فرنگی واسطه گران و دلالان حاصل دست رنج کشاورزان را به یغما بردند صدای شما را در مجلس فریاد زدم و اجازه ندادم که زحمات شما به غارت برده شود.

شهریاری بیان کرد: طی مکاتباتی با کمیسیون کشاورزی مجلس از تعدادی نمایندگان عضو کمیسیون دعوت کردم تا ضمن حضور در منطقه از نزدیک مسائل و مشکلات شما کشاورزان را بررسی و رفع کنند.

وی گفت: امسال نیز وقتی اولین کشاورز با من تمام گرفت و افت قیمت محصول گوجه فرنگی و توقف صادرات را مطرح کرد فورا در نشستی با وزیر جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت خواستم سریعا به موضوع صادرات محصول گوجه فرنگی ورود کرده و از افت قیمت آن جلوگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *