آخرین اخبار : 

سال نو مبارک

اشتراک گذاری این مطلب:

سلام و عرض ادب خدمت همراهان عزیز سایت و کانال باغان نیوز(باغان سبز)

سال نو (سال حمایت از کالای ایرانی)و نوروز باستانی را خدمت همه شما بزرگواران تبریک و شادباش عرض می نمائیم و امیدواریم که سال جدید سالی پرخیر و برکت همراه با تندرستی ، سلامتی و شادکامی برای تک تک شما سروران گرامی و خانواده های محترمتان باشد.

هرروز و هر ماه و هرسالی که می گذرد خاطرات تلخ و شیرینی را برای ما بجا می گذارد خاطراتی که گاهی فراموشی برایشان بی مفهوم است. ولی گذر زمان و وقایع و اتفاقات آن همه گریزناپذیر و گذرا هستند پس تلخیها و شیرینی ها همه جزء جدایی ناپذیر زندگی هستند و خواه ناخواه باید با آنها کنار بیائیم.

امیدوارم سال جدید سالی بدون اندوه و ناراحتی برای همه باشد. بیائید همراه با نوشدن سال فکرها و اندیشه هایمان را هم نو کنیم و همانطور که برای سال نو خانه تکانی وگردگیری کردیم؛ ذهنمان را هم گردگیری کنیم و شادی را به اطرافیانمان هدیه دهیم که نعمتی بالاتر از شادبودن نیست.

امیدواریم در سالی که گذشت از عملکرد باغان نیوز راضی بوده باشید و چنانچه برحسب وظیفه رسانه ای که داشتیم باعث تکدر خاطر عزیزانی شدیم ما را به بزرگواری خودتان ببخشید که از قدیم گفته اند بخشش از بزرگان است و شک نداشته باشید که ما در باغان نیوز هیچ غرض شخصی نداشته،نداریم و نخواهیم داشت ان شاالله.

از اعضای محترم شورای اسلامی باغان ، دهیار عزیز،هم ولایتی ها و همه بزرگوارانی که در سال ۹۶ و قبل تر همراه ما بودند،همکاری کردند ، خبررسانی نمودند،انتقاد کردند،پیشنهاد دادند و به هرطریق نسبت به موطن خود بی تفاوت نبوده و باعث دلگرمی ما شدند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمائیم.
همچنین تشکر ویژه از همکاران عزیز باغان نیوز آقایان عقیل مهتری و عباس آبدونی که الحق و الانصاف زحمت کشیدند.

با پشتوانه و دلگرمی شما پیش بسوی سالی جدید
و تلاشی بیشتر برای باغانی آبادتر و بهتر

با آرزوی بهترین ها برای همه شما
ارادتمند و کوچک شما احمدگرمایی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ سوال امنیتی را در کادر وارد نمایید *