آخرین اخبار : 

افزایش سرعت باد در استان بوشهر/ کاهش غلظت گردوغبار از اواخر امروز

۲۱۳۹۸۴۲

پیام مساعدی کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهرگفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده وزش نسیم شمالی است که گاهی در اواسط روز بر سرعت آن افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: گرد و غبار کماکان با شدت و ضعف در برخی نقاط استان ادامه دارد و انتظار می‌رود از اواخر وقت به تدریج از غلظت آن کاسته شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت جوی استان، بیان کرد: آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با گرد و غبار و در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: جهت باد غالبا شمال غربی گاهی جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در اواسط روز گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

مساعدی با اشاره به پیش بینی ۲۴ ساعته وضعیت دریایی استان، گفت: جهت باد غالبا شمال غربی گاهی جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و در اواسط روز گاهی تا ۳۴ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

وی با بیان اینکه ارتفاع موج ۳۰ تا ۹۰ سانتی متر در اواسط روز گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود، افزود: فردا زمان: جزر اول دریا چهار و ۴۱ دقیقه بامداد، مد اول ساعت ۱۰ و ۳۸ دقیقه، جزر دوم ۱۶ و هفت دقیقه و مد دوم دریا در ساعت ۲۲ و ۳۱ دقیقه خواهد بود.
منبع:مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.