آخرین اخبار : 

مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تمدید شد


رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیر اجرای سرشماری نفوس و مسکن استان بوشهر گفت: مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن که براساس اعلام قبلی تا ۲۴ مهرماه تعیین شده بود تا پایان روز سه شنبه ۲۷ مهرماه تمدید شد.
رضا عوض پورافزود: براساس اعلام مرکز آمار ایران و باتوجه به استقبال بالای مردم سراسر کشور در طرح ثبت نام اینترنتی مهلت یادشده در راستای فرصت سازی برای مشارکت افرادی است که به هر دلیل تاکنون موفق به انجام این مهم نشده اند.
وی یادآورشد: تاکنون ۶۰۰ هزار نفر از مردم استان بوشهر به شیوه اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام کرده اند.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر اظهارداشت:باتوجه مشارکت مطلوب مردم استان انتظار است در فرصت باقیمانده با مراجعه به سامانه اینترنتی سرمشاری به آدرس sarshomari 95.ir افزون بر ثبت نام از یکهزار جایزه یک میلیون تومانی پیش بینی شده برای ثبت نام کنندگان نیز بهره مند شوند.
وی گفت: شروع سرشماری حضوری نیز از روز چهارشنبه ۲۸ مهر به مدت یک ماه خواهد بود.
عوض پور ادامه داد: خانوارها پس از ثبت نام در سامانه اینترنتی، کد دریافتی را حفظ و هنگام مراجعه مامور سرشماری به در منزل، آن را ارایه کنند تا دیگر به سرشماری حضوری نیازی نباشد.
برپایه گزارش مرکز آمار ایران ، آمار ثبت نام اینترنتی سرشماری تا ساعت ۱۱ روز جمعه تعداد چهار میلیون و ۴۷۲ هزار و ۱۴۷ خانوار و ۱۵ میلیون و ۱۱۵ هزار و ۶۰۳ نفر بوده است که ۱۷٫۵ درصد خانوارها و ۱۹ درصد جمعیت کشور را شامل می شود.
بر اساس پیش بینی انجام شده، نتایج اولیه سرشماری امسال یکم تا پانزدهم دیماه سال جاری و نتایج تفصیلی آن مرداد سال ۱۳۹۶ منتشر می شود.
منبع:ایرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.