آخرین اخبار : 

ناپایداری‌های جوی در استان بوشهر ادامه دارد/ وقوع باران و رعدوبرق

۲۰۴۹۵۹۸کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال بارش در برخی نقاط استان بوشهر خبر داد و گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی استان بیانگر تداوم ناپایداری‌های جوی طی ۲۴ ساعت آینده است.
به گزارش باغان سبزبه نقل ازمهرپیام مساعدی اظهار داشت: طی ساعاتی از عصر امروز تا ظهر فردا در بخش‌هایی از استان به‌ویژه سواحل مرکزی و جنوبی استان رگبار باران به همراه رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر اضافه کرد: همچنین طی همین مدت به سبب وزش باد، سواحل مرکزی و جنوبی استان مواج و متلاطم خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده عبور مجدد امواج ناپایدار تراز میانی جو طی ۲۴ ساعت آینده است و طی این مدت بر روی خلیج فارس و بخش‌هایی از استان خصوصا نواحی جنوبی و مرکزی رگبارهای باران به همراه رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

مساعدی اضافه کرد: بر این اساس آسمان استان نیمه ابری تا تمام ابری از بعد از ظهر به‌تدریج به‌صورت پراکنده همراه با رگبار باران و در برخی نقاط رعد و برق و وزش باد خواهد بود.

وی بیان کرد: جهت باد متغیر غالبا شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت، گاهی به طور لحظه‌ای تا ۴۴ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: ارتفاع موج دریا نیز بین ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و فردا در سواحل مرکزی و جنوبی طی ساعاتی از صبح ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر خواهد بود.

وی یادآور شد: فردا زمان جزر اول دریا ساعت دو و ۲۴ دقیقه بامداد، مد اول دریا ساعت هشت و سه دقیقه بامداد، جزر دوم دریا ساعت ۱۲ و ۵۱ دقیقه و مد دوم دریا ساعت ۱۹ و ۳۸ دقیقه خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.