آخرین اخبار : 

عملیات اجرایی سد باغان آغاز می‌شود

۲۲۲۳۶۳۹مدیرعامل آب منطقه‌ای استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی سد باغان با حضور وزیر نیرو آغاز می‌شود.
به گزارش باغان سبزبه نقل ازمهر، شاپور رجایی چهارشنبه‌شب در جمع خبرنگاران شهرستان جم اظهار داشت: شرکت آب منطقه‌ای استان هیچ برنامه رسمی برای شروع عملیات اجرایی سد باغان نداشته و هیچ مقام مسئول سطح ملی و استانی برای بازدید از این طرح هم نیامده‌اند تا چه رسد به شروع عملیات اجرایی.

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان بوشهر خاطرنشان کرد: در سال ۱۳۹۴ فرماندار و نماینده سابق مجلس بازدید کوتاهی از این پروژه داشته‌اند.

وی ادامه داد: حدود ۵۵ هزار متر مکعب عملیات سنگبرداری سیستم انحراف سد طی ۶ مرحله آتشباری صورت گرفته است.

رجایی بیان کرد: بازدید مقامات شهرستانی یاد شده همزمان با سومین مرحله از عملیات آتشباری صورت گرفته و تحت هیچ عنوان به منزله شروع ساخت سد نبوده است. در هیچ طرح بزرگی با این ابعاد و احجام نیز بدون حضور و اخذ موافقت مقامات ارشد استانی و ملی، شروع رسمی عملیات اجرایی مرسوم و مجاز نیست.

وی ادامه داد: این شرکت در راستای وظایف ذاتی خود، در مراحل مختلف عملیات اجرایی به اتفاق مسئولان استانی، شهرستانی، نمایندگان مجلس و مقامات ملی و کشوری از طرح های اجرایی بازدید داشته و دارد.

رجایی افزود: اخیرا نیز به اتفاق نمایندگان سایر حوزه های انتخابیه و مسیولین محلی از تعدادی طرح های اجرایی که عملیات اجرایی آنها رسما شروع نشده بازدید داشته و گزارش اقدامات به سمع و نظر آنان رسانیده شده است. این بازدیدها به منزله آغاز رسمی این طرح ها قلمداد نشده و نخواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.