آخرین اخبار : 

بیمارستان زینبیه خورموج مجهز می‌شود

۰۰__۵e819139نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمارستان زینبیه خورموج به عنوان بیمارستان معین نفت انتخاب شد، گفت: با اجرای این تفاهم نامه این بیمارستان مجهزتر خواهد شد.
به گزارش باغان سبز به نقل از مهر، سید کمال الدین شهریاری بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته و عنایت دولت تدبیر وامید بیمارستان زینبیه خورموج به‌عنوان بیمارستان معین نفت انتخاب شد که علاوه بر مزایا برای مردم شهرستان آثار فرا منطقه‌ای نیز خواهد داشت.

شهریاری افزود: به‌زودی با انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه وزرای نفت، بهداشت و درمان و تعاون این بیمارستان به یکی از بهترین، مجهزترین و بزرگترین بیمارستان‌های استان بوشهر تبدیل می‌شود.

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با عملیاتی شدن این تفاهم‌نامه، حوزه نفوذ و شعاع عمل بیمارستان زینبیه خورموج تا مرز شهرستان بوشهر و عسلویه وسعت پیدا می‌کند.

وی افزود: همان‌طور که در قبل و بعد از انتخابات عرض کردم هیچ شائبه‌ای که بعضی مواقع علیه ما تبلیغ می‌شد با دولت وجود ندارد.

شهریاری یادآور شد: برای حل مشکلات و گرفتاری‌های مردم، باید با همه مسئولان و دست اندرکاران دولتی در همه ابعاد، ارتباط و تعامل داشته باشیم تا بتوانیم از این ارتباط و تعامل به نفع مردم بهره‌برداری کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.