آخرین اخبار : 

آخر هفته بارانی برای بوشهر

به گزارش باغان سبزبه نقل ازایرنا نادر شفیع خدایی گفت: بررسی نقشه های هواشناسی استان نشان می دهد، فعالیت آن از روز جمعه آغاز و تا پایان روز یکشنبه به تناوب در نقاط مختلف استان ادامه دارد.
وی بیان کرد: بر این اساس روز جمعه تا اواخر روز یکشنبه آینده به تناوب آسمانی ابری در برخی نقاط همراه با رگبار پراکنده باران، رعد و برق و وزش باد شدید گاهی تند بادهای لحظه ای پیش بینی می شود.
شفیع خدایی یادآور شد: همچنین از روز جمعه تا اواخر روز یکشنبه آینده به سبب وزش باد شدید و گاهی تندباد لحظه ای، خلیج فارس مواج و طوفانی خواهد بود که توصیه می شود دریانوردان در این مدت از ترددهای غیر ضروری اجتناب کنند.
وی افزود:در این مدت با توجه به وزش باد شدید در برخی نقاط ایجاد گرد و خاک و در نتیجه کاهش دید افقی و کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی و در برخی نقاط پدیده مه پیش بینی می شود.
شفیع خدایی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت هشت تا ۲۸ کیلومتر در ساعت و از فردا جنوب غربی تا جنوب شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.
وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در خلیج فارس نیز ۳۰ تا ۹۰ سانتی متر پیش بینی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.