آخرین اخبار : 

روند کاهش دما تا امشب در استان بوشهر ادامه دارد

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: روند کاهش دما تا امشب در این استان تداوم خواهد داشت.
به گزارش باغان سبزبه نقل از ایرنا نادر شفیع خدایی روز جمعه افزود: همانطور که انتظار می رفت با ورود توده هوای سرد به استان و وزش شدید باد شمال غربی دمای هوا در بیشتر نقاط این استان به طور محسوسی کاهش یافته است.
وی اضافه کرد: همچنین با عبور امواج ناپایدار تراز میانی جو علاوه بر بارش پراکنده باران بدلیل برودت هوا در برخی نقاط ، ریزش کم سابقه برف نیز گزارش شده است.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه دما در تمام شهرستانهای استان به زیر ۱۰ درجه سانتیگراد رسیده است گفت: در این مدت دمای هوا در جم به صفر درجه رسید و عسلویه نیز با ۱۷ درجه بیشترین دمای هوا را تجربه کرد.
شفیع خدایی گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده تداوم وزش باد شمال غربی طی امروز و فردا در استان بوشهر است که در این مدت خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
وی افزود: پیش بینی می شود از فردا بتدریج از سرعت وزش باد کاسته شود.
شفیع خدایی یادآور شد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در برخی نقاط با گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی می شود.
وی گفت: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا شمال با سرعت ۱۸ تا ۵۴ کیلومتر در ساعت خواهد بود.
شفیع خدایی خدایی اظهار کرد: در سواحل شمالی استان بوشهر نیز ارتفاع موج ۱۲۰ تا ۲۴۰ سانتی متر و در سواحل مرکزی و جنوبی استان ۱۵۰ تا ۲۷۰ سانتی متر پیش بینی شده که بعد از ظهر و شب به بیش از سه متر نیز می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.