آخرین اخبار : 

۲۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار وارد استان بوشهر می‌شود

استاندار بوشهر با بیان اینکه سال آینده سال درخشانی برای استان بوشهر به لحاظ بودجه خواهد بود، گفت: پیش‌بینی می‌شود ۲هزارو۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در سال آینده وارد این استان شود.
به گزارش باغان سبزبه نقل ازمهر، استاندار بوشهر بعد از ظهر سه‌شنبه در جمع مسئولان شهرستان دشتی با بیان اینکه اعتبارات عمرانی استان بوشهر به نسبت سه سال گذشته سه برابر افزایش یافته است، اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان اقدامات خوبی صورت گرفته به طوری که تعداد تخت های بیمارستان در سطح استان از ۸۰۰ به ۱۴۰۰ تخت رسیده که به میانگین کشوری نزدیک شده‌ایم.

وی افزود: با احداث چند بیمارستان جدید و افزوده شدن ۷۰۰ تخت دیگر تعداد تخت های بیمارستانی این استان از میانگین کشوری افزایش پیدا می‌کند.

سالاری بیان کرد: طی تفاهم نامه‌ای که با وزارت بهداشت صورت گرفته طی دو سال خانه های بهداشت فرسوده بازسازی و روستاهایی که نیاز به خانه بهداشت دارند احداث می شود که تاکنون ۶۰ درصد کار انجام شده است.

وی از پایداری برق شهر خورموج خبر داد و گفت: با افتتاح پست برق در شهر خورموج شاهد پایدار شدن برق در شهر خورموج هستیم.

سالاری از افزایش آب استان خبر داد و خاطرنشان کرد: هم اکنون ۳۳۰ هزار متر مکعب آب در اختیار استان قرار دارد که با احداث ۱۱۰ هزار متر مکعب آبشیرکن این رقم به ۴۴۰ هزار متر مکعب خواهد رسید که تاکنون نیز دو آب‌شرین‌کن افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه تا سه ماه آینده گاز رسانی روستایی به ۱۰۰ درصد خواهد رسید، گفت: با احداث دو سد باغان و دشت پلنگ در شهرستان دشتی مشکل آب بخش کشاورزی مرتفع می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه سال آینده سال درخشانی برای استان بوشهر به لحاظ بودجه خواهد بود، گفت: پیش بینی می شود سال آینده دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار وارد این استان شود.

وی ادامه داد: پارسال هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان کل اعتبارات استان بوشهر و امسال هدف‌گذاری این اعتبارات روی هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بوده و پیش‌بینی می‌شود سال آینده این رقم به دو ۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.