آخرین اخبار : 

بارش باران و تگرگ در استان بوشهر از امشب شدت می‌گیرد

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به نفوذ سامانه بارشی فعال به استان، گفت: شدت بارش‌ها در استان بوشهر از امشب افزایش می‌یابد و فردا شاهد رگبار باران هستیم.
به گزارش باغان سبزبه نقل ازمهر پیام مساعدی با اشاره به وضعیت آب و هوایی استان بوشهر، اظهار داشت: با نفوذ سامانه بارشی فعال به استان، بارش پراکنده باران از امروز آغاز شده است.

وی اضافه کرد: انتظار می‌رود از اواخر وقت امروز در اکثر نقاط استان بر شدت بارش‌ها افزوده شود و فردا در غالب نقاط استان رگبار باران به همراه وزش باد شدید و رعد و برق و در برخی نقاط ریزش تگرگ پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: به دلیل وزش باد شدید خلیج فارس از امشب مواج و متلاطم خواهد بود.

وی اضافه کرد: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان استان نیمه ابری تا تمام ابری همراه با بارش پراکنده باران و از اواخر وقت، گاهی رگبار باران، وزش باد شدید و رعد و برق پیش‌بینی می شود.

مساعدی افزود: جهت باد غالبا جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت از اواخر وقت ۱۸ تا ۴۴ کیلومتر در ساعت و بر روی دریا به طور لحظه ای بیش از ۶۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: ارتفاع موج دریا نیز بین ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر از امشب ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر و فردا ۱۲۰ تا ۲۷۰ سانتیمتر است.

وی گفت: فردا زمان جزر اول دریا ساعت چهار و ۱۶ دقیقه بامداد، مد اول ساعت ۱۰ و ۴۱ دقیقه، جزر دوم ساعت ۱۵ و ۳۸ دقیقه و مد دوم دریا در ساعت ۲۱ و ۴۷ دقیقه خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.