آخرین اخبار : 

هیات اجرایی انتخابات شوراهای شهرستان دشتی مشخص شدند

به گزارش باغان سبز غلامرضا مهرجو در جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان دشتی اظهار داشت: این جلسه به منظور انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان برگزار شد.
وی افزود: درهمین راستا به ترتیب آرا آقایان خضر حسین پور، مجید مختاری، علی عباسی، علی اشکو، علی اسکندری، حمزه شریف نژاد، ابراهیم سعیدنیا و محمد قائدی به عنوان هشت نفر اصلی این هیات انتخاب شدند.
مهرجو بیان کرد: افرادی که قصد نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دارند می تواند با حضور در دفاتر پیشخوان نسبت به پیش ثبت نام اقدام کنند و روز ۳۰ اسفند نیز به فرمانداری و بخشداری جهت تائید نهایی مراجعه کنند.
وی تصریح کرد: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب و نظام این است که مردم همواره با حضور در انتخابات در تعیین سرنوشت خود دخیل هستند.
مهرجو بیان کرد: عملکرد مجریان و ناظرین می تواند در جلب مشارکت مردم در انتخابات تاثیر داشته باشد.
وی بر ضرورت قانون مداری، بی طرفی و اخلاق مداری در انتخابات تاکید کرد و گفت: آراء مردم به تعبیر مقام معظم رهبری حق الناس است و ما به عنوان برگزار کنندگان انتخابات باید از آرای مردم صیانت کنیم و بتوانیم شور و نشاط سیاسی در جامعه ایجاد کنیم.
منبع:پرتال فرمانداری دشتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.