آخرین اخبار : 

فینال و آیین اختتامیه مسابقات تنیس روی میز نوروز ۹۶ شهر شُنبه

آیین اختتامیه مسابقات تنیس روی میز به مناسبت ایام فرخنده سال نو وعیدنوروز روزیکشنبه ششم فروردین ۹۶ راس ساعت ۲۰:۳۰ در مهدیه حاج سیدعلی قمی شهرشُنبه برگزار شد.

در این آیین باشکوه که با حضور شهردار ، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر شنبه ،چهره های مطرح پیشکسوت و ورزشدوستان شهر شنبه همراه بود ،بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام روحبخش وحی، دبیر برگزاری این دوره از مسابقات به حضار خوش آمد گفت:
غلامرضا ابراهیمی ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان و حاضرین،هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد نشاط و شادابی روح در ایام طربناک نوروز جهت همشهریان و میهمانان نوروزی اعلام کرد.

در ادامه موسوی شهردار شهرشُنبه و عباسی وحدت رییس شورای این شهر با تبریک سال نو و تشکر از برگزار کنندگان از خَلق لحظاتی شاد برای جوانان و پیشکسوتان ورزش ابراز خوشحالی نموده و آمادگی خود را برای همکاری های مختلف فرهنگی و ورزشی اعلام کردند.

در پایان این مراسم از پیشکسوتان تنیس روی میز و نفرات برتر این مسابقات تقدیر شد.

نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر می باشد:

رسول نوذری -مقام اول
رضا طالب نعمت -مقام دوم
محسن احمدیان زاده -مقام سوم

همچنین نامدار رجبی پیشکسوت ورزشی نیز نشان اخلاق این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

درپایان ازپیشکسوتان شرکت کننده در این دوره آقایان :رضا شکری،علی رضایی،ابراهیم ابراهیمی ،احمد درپوش،رسول نوذری،نامدار رجبی،مصطفی تاوانی و کاظم عارف تقدیر شد.

لازم به ذکراست این دوره از مسابقات به میزبانی واحد فرهنگی ورزشی هیات محبان حضرت مهدی (عج) و با مساعدت مالی شورای اسلامی شهر شنبه برگزار گردید.

تدوین گزارش:
غلامرضا ابراهیمی
دبیر برگزاری و عضو هیات محبان حضرت محبان حضرت مهدی (عج) شهر شنبه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.