جمعه ۳۰ تیر ۹۶ - July 21, 2017

کدخبر : 2099
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹

جشنواره سفره سلامت در روستای باغان/تصاویر

باغان سبز:جشنواره سفره سلامت به مناسبت هفته سلامت روز یکشنبه سوم اردیبهشت 96 در روستای باغان شهرستان دشتی برگزار شد در این جشنواره انواع غذاهای محلی،نوشیدنی های محلی و سالم،داروهای گیاهی و سنتی و غذاهای محلی در دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

به مناسبت هفته سلامت جشنواره سفره سلامت در مدرسه شهید رضایی روستای باغان برگزار شد.

به گزارش باغان سبز؛به مناسبت هفته سلامت (۱ لغایت ۷ اردیبهشت) که شعار امسال آن، از سوی سازمان بهداشت جهانی ” بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم (Let’s talk depression ) و در ایران، “زندگی سالم با نشاط و امید” نامگذاری شده است،جشنواره سفره سلامت(سربنجاشک) در مدرسه شهیدرضایی روستای باغان برگزارشد.

ابوذر زارعی دهیار باغان در گفتگو با خبرنگار باغان سبز اظهار داشت:این جشنواره که امروز یکشنبه سوم اردیبهشت ۹۶ در روستای باغان و باهمت مردم روستا،اولیای دانش آموزان ، مدارس روستا ، دهیاری و شورای اسلامی باغان ، خانه بهداشت روستا ، مرکز بهداشت شُنبه و بخشداری شُنبه و طسوج برگزار گردید انواع غذاهای محلی ، نوشیدنی های محلی و سالم و داروهای گیاهی به نمایش گذاشته شد.

دربخشی از این مراسم مرتضی دهاز از مرکز بهداشت شهر شُنبه و خانم رزمی کارشناس تغذیه آموزشهایی را در رابطه با تغذیه سالم و بهداشت به شرکت کنندگان در این جشنواره ارائه نمودند.

جهت نمایش تصاویر دراندازه واقعی روی آنها کلیک نمایید.

دیدگاه شما