آخرین اخبار : 

بازار مواد غذایی درماه رمضان درشهرستان دشتی با ثبات است

به گزارش باغان سبز وبه نقل از ایرنا، غلامرضا مهرجو صبح روز جمعه دربازدید از بازار و در جمع اصناف شهر خورموج افزود: مهمترین هدف دولت تدبیر و امید ومسئولان ارشد استان بوشهر وشهرستان دشتی ثبات و آرامش بازار، عرضه مواد غذایی با قیمت مناسب و جلب رضایت شهروندان است .

وی اضافه کرد: در ماه رمضان ۱۳ مرکز عرضه مواد غذایی پر مصرف برای شهروندان در تمام نقاط شهرستان دایر شده که همه نیازهای غذایی شهروندان را با قیمت های مصوب و ۱۵ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه می کنند.
مهرجو تاکید کرد: در این مدت با برنامه ریزی های انجام شده مردم شهرستان دشتی در زمینه تامین مواد غذایی هیچ کمبودی نداشته اند وامیدواریم در زمان باقیمانده این ماه نیز هیچ مشکلی رخ ندهد.
فرماندار دشتی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان و ماموران بازرسی، تعزیرات و اتحدایه صنفی در تنظیم بازار و ثبات قیمت ها، رعایت بهداشت مواد غذایی تقدیر کرد و خواستار تداوم و بازرسی هادر سطح شهرستان ومدیریت کردن وضعیت سد معبر توسط دست فروشی ها شد.
مهر جو تاکید کرد: سامانه ۱۲۴ به صورت شبانه روزی آماده دریات شکایات و نظرات شهروندان در زمینه رعایت مسائل بهداشت محیط، سد معبر و قیمتهای مواد غذایی است.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: امسال مرغ منجد با قیمت ۴۵ تا ۴۷ هزار ریال، گوشت قرمز منجمد ۲۰۰ هزار ریال، گوشت گرم قرمز ۲۵۰ هزار ریال و شکر ۲۶ هزار ریال به صورت نامحدود در تمام نقاط شهرستان به شهروندان عرضه می‌شود وهیچ کمبود مواد غذایی وجود ندارد.
امرالله احمدی افزود: بازرسان و ماموران شبکه دامپزشکی شهرستان دشتی به صورت شبانه روزی بروضعیت عرضه و توزیع و حمل مرغ، گوشت قرمز و سایر فراوردهای دامی برای رعایت بهداشت وتامین سلامت مواد غذایی شهروندان نظارت دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.