آخرین اخبار : 

روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان بوشهر از بوستان امید برخوردار می شوند

به گزارش باغان سبز و به نقل از ایرنا،

روابط عمومی استانداری بوشهر روز پنجشنبه به نقل از فتح الله حقیقی در نشست با بخشداران استان بوشهر افزود:در اجرای طرح بوستان امید مقررشد
در۱۵سطح امکاناتی طراحی شود تا روستاهای بالای ۴۰۰ نفر جمعیت نیز از یک زمین والیبال برخوردار شوند.

وی بیان کرد: میز تنیس، سالن آمفی‌تئاتر چند منظوره وروشنایی از جمله امکاناتی است که در بوستانهای امید در نظر گرفته‌ شده است.
حقیقی در ارتباط با آمار زمینهای چمن مصنوعی احداثی در استان بوشهر بیان کرد: در دو سال گذشته، ۵۲ زمین چمن مصنوعی برای روستاهای بالای یکهزار نفر جمعیت، ۷۸ زمین در روستاهای بالای ۵۰۰ نفر و ۷۸ زمین چمن برای محله های شهری در این استان احداث شده است.
وی با تاکید بر اینکه در ارائه خدمات ورزشی و رفاهی نباید نگاه درآمد زایی وجود داشته باشد یادآور شد: در زمینه استفاده جوانان از امکانات رفاهی بویژه امکانات ورزشی، نرخ گذاری ها باید حداقل و با هدف تامین اعتبار برای نگهداری آن مکان ورزشی باشد تا زمینه بهره مندی حداکثری جوانان از فضاهای ورزشی استان بوشهر فراهم شود.
حقیقی به اجرای طرح سلامت دهان و دندان اشاره کرد و ادامه داد: این طرح در سال جاری اجرا می‌شود و همه افراد زیر ۱۴ سال استان بوشهر در این طرح از خدمات رایگان معاینه و ترمیم دندان بهره‌مند می‌شوند.
معاون استاندار بوشهر از حضور تیم درمانی در محل تحصیل و سکونت افراد زیر ۱۴ سال استان بوشهر خبر داد و افزود: حتی در کوچکترین روستاهای استان نیز این طرح اجرایی می‌شود.
وی گفت: علاوه بر تجهیز و تقویت ۶۲ واحد دندانپزشکی موجود فعال در استان ۱۲ مرکز تخصصی دهان و دندان در شهرستانهای استان بوشهر راه اندازی می شود.
حقیقی ادامه داد: همچنین یک کاروان سیار شامل پزشک و یونیت و دیگر امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای اجرای طرح سلامت دهان و دندان راه‌اندازی خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.