آخرین اخبار : 

مردم استان بوشهر در روز قدس حماسه دیگری خلق می‌کنند

۲۱۱۳۸۰۲مصطفی سالاری ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران ضمن دعوت از عموم مردم استان بوشهر برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار حضرت امام خمینی(ره) به عنوان روز قدس نامگذاری شده است.

وی ادامه داد: در روز جهانی قدس مردم مسلمان در نقاط مختلف جهان اقدام به برگزاری راهپیمایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین می‌کنند و ندای آزادی قدس شریف را سر می‌دهند.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بسیاری از آزادگان جهان نیز در کنار مسلمانان در این راهپیمایی حضور می‌یابند، خاطرنشان کرد: در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد دفاع از مردم مظلوم و عدالت‌خواهی طنین‌انداز می‌شود.

وی ادامه داد: مردم استان بوشهر همواره در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری گسترده و دشمن‌شکن داشته‌اند و امسال نیز شاهد حمایت از مردم مظلوم فلسطسن خواهیم بود و فریاد مردم با گوش جهانیان خواهد رسید.

سالاری با بیان اینکه مردم استان بوشهر با حضور گسترده و پرشور خود در مراسم روز قدس حماسه دیگری خلق می‌کنند، افزود: همه باید جنایات رژیم اشغالگر قدس و کودک‌کش صهیونیستی را محکوم کنیم و ندای آزادی قدس شریف را به گوش جهانیان برسانیم.

وی بر لزوم اتحاد همه مسلمانان جهان تاکید کرد و ادامه داد: مردم روزه‌دار در هر شرایطی برای اعلام همبستگی خود با مظلومان در صحنه حاضر خواهند شد و جنایات رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانانش را محکوم می‌کنند.

استاندار بوشهر از همه مردم استان بوشهر خواست تا حضوری گسترده و دشمن‌شکن در راهپیمایی روز قدس داشته باشند.

منبع:مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.