آخرین اخبار : 

داوری مسابقات لیگ جهانی والیبال توسط شهروند شهرستان دشتی

۸۲۱۲۴۹۰۸-۷۰۸۱۸۸۲۷

به گزارش باغان سبز وبه نقل ازفارس، غلامرضا مهرجو ظهر امروز در حاشیه بررسی میدانی کلاس‌های اوقات فراغت شهرستان دشتی که سالن فجر انقلاب اسلامی آموزش‌وپرورش دشتی برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دشتی گفت: شهرستان دشتی به لحاظ رشته‌های فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی دارای استعدادهای بسیاری خوبی است.

فرماندار شهرستان دشتی افزود: حبیب نوذری یکی از داوران خط نگهدار بازی ایتالیا و آرژانتین از سری مسابقات لیگ جهانی والیبال جوانی بر خواسته از شهر شنبه شهرستان دشتی استان بوشهر است که از همکاران ما در مجموعه وزارت کشور است و این امر باعث افتخاری بس بزرگ برای بخش شنبه و طسوج، شهرستان دشتی و استان بوشهر است.

مهرجو یادآور شد: استان‌ها و شهرستان‌های زیادی در کشور عزیزمان ایران داریم که در بخش داوری در کشور سرآمد هستند اما انتخاب حبیب نوذری به‌عنوان داور خط نگهدار مسابقات لیگ جهانی والیبال بین دو کشور بلندآوازه والیبال یعنی ایتالیا و آرژانتین افتخاری بزرگ برای شهرستان دشتی رقم زد.

وی داوری نوذری در لیگ جهانی والیبال را ستود و اضافه کرد: این نمونه‌ای از استعدادهای جوانان دشتی است که جا دارد این موفقیت بزرگ را به خانواده معظم شهدا و همه مردم شهرستان دشتی تبریک عرض کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.