آخرین اخبار : 

اجرای قانون و تکریم ارباب رجوع در دستور کار مسئولان باشد

۲۱۳۹۵۰۳سید اسماعیل موسوی در مراسم تودیع و معارفه بخشداران مرکزی دیر و آبدان، اظهار داشت: مدیران، بخشداران و مسئولان می‌بایست فهم درستی از سیاست‌های دولت داشته باشند و آنها را عملیاتی کنند.

وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت‌گزاری به مردم یک توفیق بزرگ است، افزود: مهمترین رسالت بخشداران اجرای سیاست های دولت است.

موسوی با بیان اینکه به فرجام رسیدن برجام دستاوردهای بسیار زیادی برای کشور در عرصه‌های جهانی و داخلی داشته است، خاطرنشان کرد: فرجام برجام یک رویداد بزرگ تاریخی است که با هدایت‌گری‌های مقام معظم رهبری و اراده رئیس جمهور و تیم مذاکره‌کننده هسته ای به سرانجام رسید.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر با بیان اینکه به رسمیت شناختن حقوق حقه و فعالیت‌های هسته‌ای ایران از بزرگترین و مهم‌ترین دستاوردهای هسته ای است، گفت: بخشی از این دستاوردها در مدت یک سال اخیر آشکار شده است و بخش دیگری از دستاوردها نیز در مرحله انجام است که نتایج آن را مردم خواهند دید.

وی با بیان اینکه، مدیران و مسئولان می‌بایست کارکرد و توانمندی های دولت را در سطح شهرستان و بخش‌ها اجرایی کنند، افزود: دو شاخص حسن خلق و سعه صدر متقابل با مردم و اجرای قانون در تکریم ارباب رجوع به عنوان یک تکلیف و وظیفه در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: دولت باهدف برداشتن فشار بر مردم سراغ تورم رفت و آن را مهار کرد و هم اینک در مرحله ای است که درصدد است اقتصاد کشور را با تدبیر و سیاست‌های در پیش گرفته از رکود خارج کند.

وی تصریح کرد: دولت توانست تورم را از ۴۲ درصد به زیر ۱۰ درصد رسانده که این اقدام در چند دهه از تاریخ کشور بی سابقه بوده است.

منبع:مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.