آخرین اخبار : 

دستگیری ۴ نفر سارق دربخش شُنبه شهرستان دشتی

۱۳۹۴۰۴۰۲۰۰۰۰۸۹_PhotoA

رهام رضایی فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با بیان اینکه شهروندی طی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره سرقت به عنف در بخش شنبه خبر داد، افزود: با توجه به حساسیت موضوع مأموران انتظامی بخش شنبه بی‌درنگ در محل وقوع سرقت حضور یافته و تحقیقات خود را آغاز کردند.

رضایی تصریح کرد: بنا بر اظهارات شاکی پرونده، چهار نفر جوان ناشناس با استفاده از خلوتی جاده و کتک‌کاری مبلغ ۲ میلیون تومان وجه نقد اخذ و سپس از محل متواری شده‌اند.
به گفته رضایی، مأموران رسیدگی‌ کننده به این پرونده از روی مشخصاتی که مالباخته ارائه کرد، به فردی سابقه‌دار مظنون شدند و پس از شناسایی متهم با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر و در بازجویی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس به سرقت از شاکی با همدستی چهار نفر دیگر از دوستانش اعتراف کرد.
رضایی گفت: همدستان متهم چهار نفر دیگر بودند که آنان نیز پس از شناسایی در عملیاتی مجزا در مخفیگاهشان دستگیر و به اداره پلیس منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی با بیان اینکه سارقان در تحقیقات تکمیلی همگی به بزه انتسابی اعتراف کردند، بیان داشت: سارقان دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا تحویل شدند.

منبع: فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.