آخرین اخبار : 

اجرای ۳۷ طرح هادی در روستاهای شهرستان دشتی بوشهر

IMG-20160720-WA0021-baghan.irدر آئینی با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان دشتی طرح هادی روستای حناشور این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت تا شمار روستاهای برخوردار از این طرح از پارسال تاکنون به ۳۷ روستا افزایش یابد.
به گزارش باغان سبز و به نقل از ایرنا، فرماندار شهرستان دشتی روز سه شنبه در این آئین گفت: در سال گذشته در ۳۶ روستای شهرستان دشتی طرح هادی اجرا شده است که این میزان اجرای طرح هادی در سال های اخیر کم سابقه است.
غلامرضا مهرجو افزود: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به عمران و توسعه روستاها داشته است و اجرای طرح هادی در ۳۶ روستای این شهرستان نشان از اهمیت و جایگاه روستاها در این دولت دارد.
مهرجو گفت: در سال گذشته ۸ درصد اعتبارات شهرستان دشتی برای اجری طرح هادی در روستاها هزینه شده است.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی نیز گفت: طرح هادی روستای حناشور شامل ۱۶۰۰ متر مربع بهسازی، نوسازی معابر و سنگ فرش معابر عمومی روستا است .
سید اصغر صالحی افزود: برای اجرای طرح هادی روستای حناشور یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
صالحی اضافه کرد: در سال گذشته از محل اعتبارات استانی و سهمیه قیر رایگان بیش از ۱۶ کیلومتر از معابر عمومی روستاهای شهرستان دشتی بهسازی و اسفالت شده است که این میزان اسفالت معابر در روستاها ۸ برابر سالهای گذشته است.
صالحی افزود: برای اسفالت این ۱۶ کیلومتر معابر عمومی ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و سهمیه قیر رایگان هزینه شده است.
روستای حناشور از توابع بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی با ۱۲۰ نفر جمعیت در ۱۵۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.