آخرین اخبار : 

زمین چمن مصنوعی باغان افتتاح شد

IMG_20160529_131327

به گزارش باغان سبز وبه نقل ازایرنا، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی استان بوشهر گفت: زمین چمن مصنوعی روستای باغان به مساحت یکهزارو ۵۰۰ متر مربع ساخته شده است که دارای نور و فنس است.
سید اصغر صالحی افزود: در یک سال گذشته ۱۱ زمین چمن مصنوعی در روستاها ی شهرستان دشتی ساخته شده که تا کنون شش زمین چمن در این شهرستان تکمیل و افتتاح شده و امروز نیز هفتمین زمین چمن مصنوعی در روستای باغان به بهره برداری می رسد.
صالحی افزود: کار ساخت چهار زمین چمن مصنوعی دیگر در روستاهای شهرستان دشتی در حد تکمیل است که به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
وی گفت: برای ساخت زمین چمن مصنوعی روستای باغان اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.
فرماندار شهرستان دشتی نیز گفت: ساخت زمین های چمن مصنوعی یکی ازطرح های مهم دولت تدبیر و امید و طرح ابتکاری استاندار بوشهر درقالب پروژه امید است که در سطح شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرایی شده و موجب نشاط و شادابی جوانان و توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی خواهد شد.
غلامرضا مهرجو افزود: از شهریور ماه سال گذشته تا کنون ۱۹ زمین چمن مصنوعی در شهرها و روستاها دشتی ساخته شده است که موجب افزایش سرانه ورزشی در سطح شهرستان شده است.
مهرجو افزود: دو زمین چمن مصنوعی دیگر در روستاهای چاهگاه و کردلان در دست ساخت است که تا پایان سال جاری تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
درمراسم افتتاح این پروژه ورزشی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار دشتی، بخشدار شنبه و طسوج و مسئولان محلی شهرستان دشتی و جمعی از جوانان ورزش کار روستای باغان حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.