آخرین اخبار : 

زیرساخت های بخش شنبه و طسوج توسعه می یابد

باغان سبز:بخشدار شنبه و طسوج گفت: با تلاش های صورت گرفته زیرساخت‌های این بخش در حال توسعه است.

۲۰۹۰۳۹۶

به گزارش باغان سبز وبه نقل از مهر، هادی اخلاقی صبح یکشنبه در جلسه شورای اداری بخش شنبه و طسوج اظهار داشت: یکی از طرح‌های خوبی که در سطح استان با درایت استاندار بوشهر در دست اجرا است احداث زمین های چمن مصنوعی است که در این بخش نیز چهار زمین احداث شده است.
وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۴ درصد زمین چمن‌های مصنوعی استان در سطح شهرستان است، افزود: سرانه ورزشی این بخش به نسبت شهرستان بالاتر است.
اخلاقی تصریح کرد: احداث بوستان روستایی نیز در قالب طرح‌های امید در برخی از روستاها از جمله چاهگاه، کردلان و باغان اجرا شده که امیدواریم در دیگر روستاها نیز هر چه زودتر اجرا شود.
وی از تقویت شبکه های برق شنبه خبر داد و خاطرنشان کرد: با شروع فصل تابستان برق شنبه دارای قطعی مکرر بود که با عنایت ویژه فرماندار و تلاش‌های مدیریت برق شهرستان این مشکل حل شد.
اخلاقی بیان کرد: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در این بخش نیز کارهای خوبی صورت گرفت و در هفته دولت نیز خانه بهداشت درویشی و سنا به بهره برداری می رسد.
وی بر ضرورت تکمیل پروژه های راه سازی قطعه سوم ناصری- شنبه و باغان – سرچشمه تاکید کرد و گفت: در حال حاضر وضعیت آب شهر مطلوب است و مشکل خاصی ندارد.
بخشدار شنبه و طسوج بیان کرد: با تلاش‌های صورت گرفته زیرساخت‌های این بخش در حال توسعه است.
اخلاقی ادامه داد: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و مهیا بودن زیرساخت‌ها، کار برای اقتصاد و اشتغال در این بخش فراهم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.