آخرین اخبار : 

سه پایگاه اورژانس جاده ای درشهرستان دشتی راه اندازی می شود

باغان سبز؛سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی استان بوشهر گفت: سه پایگاه اورژانس جاده ای جدید در مناطق مختلف این شهرستان راه اندازی می شود.

۱۹۵۴۶۲۷

به گزارش باغان سبز وبه نقل ازایرنا، دکتر اصغر بحرانی روز چهارشنبه در جلسه مسئولان و دهیاران بخش شنبه و طسوج دشتی افزود: این پایگاههای اورژانس جاده ای درمنطقه پشتکوه و درمحور خورموج به سرمک، مسیر گزدراز به کردوان و منطقه باغان دشتی راه اندازی خواهد شد.
وی اضافه کرد: این سه محور از مناطق سخت گذر و از نقاط حادثه خیز محورهای روستایی شهرستان دشتی هستند که راه اندازی این پایگاه نقشی بسیار مهم در امداد رسانی و کاهش تلفات و خسارات تصادفات و سایر بلایای طبیعی خواهد داشت.
بحرانی، از توجه ویژه استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برای تامین ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای راه اندازی پایگاه های اورژانس جاده ای در سطح استان تقدیر کرد.
سرپرست شبکه بهداشت درمان شهرستان دشتی اضافه کرد: هم اکنون پنج پایگاه اورژانس جاده ای در شهرهای کاکی، خورموج و روستاهای گلستان ساحلی و چاوشی راه اندازی شده که به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمت رسانی می کنند.
بحرانی تاکیدکرد: یکی ازخواسته های مردم بخش شنبه و طسوج شبانه روزی کردن مرکز بهداشتی درمانی شهر شنبه است که این موضوع با جدیت درحال پیگیری است که امید است تا پایان سال جاری این مرکز به مرکز درمانی شبانه روزی ارتقا یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.