آخرین اخبار : 

دغدغه مردم زلزله زده شُنبه ازبازپرداخت تسهیلات مسکن/نبودحتی یک شعبه بانک درشُنبه

۲۳۸۹۸۱به گزارش باغان سبز عصر روزگذشته درمراسم استقبال مردم ومسئولین شهرشُنبه ازآیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری؛عبدالله عباسی وحدت رییس شورای اسلامی شهرشُنبه درباره برخی ازمشکلات مردم این شهرگفت: پس از حادثه دلخراش زلزله فروردین سال ۹۲ شُنبه تلاش شبانه روزی زیادی برای بازسازی این منطقه صورت گرفت و در مجموع اماکن مذهبی و ورزشی مناسبی برای این شهر ساخته شد.

عباسی وحدت افزود: بزرگترین دغدغه مردم این شهر نحوه باز پرداخت تسهیلاتی است که پس از زلزله برای ساخت مسکن به مردم پرداخت شدوهنوز بعد از۳سال از وقوع زلزله همچنان بلاتکلیف مانده است.

وی گفت:متأسفانه مبلغ تسهیلاتی که به هرمنزل مسکونی اختصاص داده شده بودکفاف تکمیل خانه ها را نداشت وبرای تکمیل آن مردم ازهزینه های شخصی وباسختی آنرا تکمیل نمودند.

عبدالله عباسی وحدت رییس شورای اسلامی شهر شُنبه همچنین ازنبود یک شعبه بانک در شهر شُنبه گفتند و افزودند:مردم شهرشُنبه برای انجام کوچکترین عملیات بانکی نیزباید متحمل هزینه شوند که امیدواریم با همکاری مسئولان وهمراهی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری این امر هر چه زودتر محقق شود.

ایشان افزودند: با پیگیری مسئولین بخش شُنبه و شهرستان دشتی وام بلاعوض به مردم این شهر اختصاص یافته است(برای ساخت دیوارحیاط) اما تا کنون این وام ها در اختیارمردم قرارنگرفته، که امیدواریم این موضوع نیز هر چه زودتر تحقق یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.