آخرین اخبار : 

اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهربه باغان

IMG_20160811_022711دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در یک حرکت جهادی به روستائیان مناطق محروم استان بوشهر خدمت رسانی می‌کنند.
روستای باغان از توابع بخش شُنبه شهرستان دشتی از مناطقی است که دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای خدمت رسانی به مردم محروم انتخاب کرده‌اند.
ابوذر زارعی دهیار روستای باغان درگفتگو با باغان سبز گفت:در این حرکت جهادی که از اول شهریورماه آغاز و به مدت سه روز ادامه دارد چندین دانشجوی دختر وپسر وچندپزشک متخصص انواع برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و… را در دستور کار خود قرار داده‌اند.
برگزاری کلاس‌های آموزش بهداشت شامل بهداشت زنان، دهان و دندان، فشار خون،دیابت، کم خونی و انواع سرطان‌ها و همچنین حضور پزشکان متخصص داخلی، اطفال، زنان و دندانپزشک از جمله برنامه‌های پزشکی و بهداشتی در این روستا خواهدبود.
دهیار باغان افزود:مرکز استقرار وفعالیت این گروه در مدرسه دخترانه شهدای بانک رفاه واقع درمحله تل آخره روستای باغان می باشدکه درطول این مدت با نام درمانگاه شهدای باغان شناخته می شود.
ایشان ادامه داد: فعالیتهای درمانی این گروه شامل:زنان وزایمان،عمومی‌ودندانپزشک است که بصورت رایگان در طول این مدت بیماران را ویزیت وانواع آموزشهاوخدمات پزشکی در این زمینه را ارائه خواهندنمود.
آقای زارعی افزود:زمان بندی و ساعات کاری این گروه پس از مشخص شدن اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.