آخرین اخبار : 

ساختمان آتش‌نشانی شهر شنبه افتتاح شد

صبح امروز با حضور فرماندار و مسؤولان محلی شهرستان دشتی ساختمان آتش‌نشانی شهر شنبه افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فرماندار شهرستان دشتی در آیین افتتاح ساختمان آتش‌نشانی شنبه ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی ساده زیستی، مردم‌داری و خدمت به مردم بودند.

غلامرضا مهرجو افزود: یکی از زیرساخت‌های اصلی و مهم تأسیسات شهری شهر شنبه ساختمان آتش‌نشانی است که با پیگیری و تلاش شهردار شنبه این پروژه به‌موقع به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: امیدواریم شاهد به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های عمران شهری در این شهر باشیم که در اختیار مردم قرار گیرد.

مهرجو خاطرنشان کرد: امسال با رشد سهم اعتباری که در سطح شهرستان داشتیم توانستیم در سطح عمران شهر شنبه مبلغ ۱۲ میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت‌های شهری شنبه پیش‌بینی کنیم و امید است با تخصیص به‌ موقع اعتبارات شاهد تغییر و جهش خوب و مؤثر در عمران شهری شنبه باشیم.

این مسؤول افزود: با توجه به اینکه شهر شنبه شهری نوپاست باید کمک شود تا زیرساخت‌های شهر تکمیل تا شاهد شورونشاط در بین مردم باشیم.

شهردار شنبه نیز اظهار داشت: شهرداری با همکاری شورای اسلامی شهر شنبه جهت موقع بحران و بروز حوادث و ارتقاء سطح ایمنی شهروندان اقدام به مکان‌یابی و احداث ساختمان آتش‌نشانی کرده است.

سید طه موسوی افزود: ساختمان آتش‌نشانی شنبه با زیربنای ۵۳۰ مترمربع در دوطبقه احداث که طبقه هم کف آن اداری و طبقه دوم دو واحد مسکونی وجود دارد.

وی ادامه داد: این آتش‌نشانی در مساحت ۱۰۰۰ مترمربع احداث شده و شامل محوطه‌سازی، دیوارکشی و فضای سبز است.

موسوی یادآور شد: ۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و تزریق دو درصد نفت و گاز در این پروژه هزینه شده است.

منبع:فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.