آخرین اخبار : 

حبیب ملایی به تیم شاهین خورموج پیوست

habibmollaei-baghan.irحبیب ملایی بازیکن فصل گذشته غدیر باغان طی قراردادی یک ساله این باشگاه را به مقصد باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین خورموج ترک کرد.
تیم شاهین خورموج یکی از تیمهای مقتدر لیگ شهرستان دشتی می باشدکه امسال با خرید امتیاز تیم جم صنعت کاران پتروشیمی جم وارد مسابقات لیگ برتر استان شده ودر صورت قهرمانی به لیگ سه کشورصعودخواهدکرد.
حبیب ملایی سال ۱۳۸۵اولین قرارداد خود رو با تیم شهباز خورموج برای شرکت در مسابقات زیر گروه استان در رده سنی جوانان امضاء کردکه پس از دو سال حضور درتیم شهباز،یک فصل هم به تیم ابومسلم خورموج رفت وپس از یک فصل بازی در تیم ابومسلم مورد تأییدمربیان وکادرفنی تیم پاس خورموج قرار گرفت ودرسال ٨٩ با تیم پاس خورموج به مسابقات لیگ استان رفته،بعدازآن به مدت ۲سال درتیم توحید آبدان توپ زدوبا قهرمانی این تیم در لیگ شهرستان دیر و ورود به مسابقات زیر گروه استان این تیم را ترک نموده ودرسال ٩٣ برای دو سال پیاپی در تیم غدیر باغان بازی نمود.
این بازیکن جوان وخوش آتیه روستای باغان درگفتگو با خبرنگار باغان سبز گفت: امسال به حول و قوه الهی برای تیم شاهین خورموج در مسابقات لیگ برتر استان ودر پست دفاع چپ به میدان خواهم رفت.
باآرزوی توفیق وپیشرفت روزافزون برای این فوتبالیست فعال روستای باغان.

  1. آرزوی موفقیت و پیشرفت در حوزه فوتبال ایران و سپس اروپا. احسنت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.