آخرین اخبار : 

اردوی جهادی لبیک به‌فرمان جهاد امام خامنه‌ای است

۱۳۹۸۲

مسئول اردوی جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باب جهاد بسته نشده و همچنان از جبهه‌ها فراخوان نیرو می‌شود و اردوهای جهادی لبیک به‌فرمان جهاد امام خامنه‌ای است.

رضا زائری با بیان اینکه راه جهاد راه بی‌پایانی است که همچنان ادامه دارد اظهار داشت: جهادگران بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بنا بر تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر شرکت در عرصه‌های مختلف سازندگی، فرهنگی و اجتماعی در مناطق محروم، با حضور در روستای باغان شهرستان دشتی از توابع بخش شنبه و طسوج از هرگونه خدمتی که در توان دارند دریغ نمی‌کنند.

وی بیان کرد: همه ما باید درجایی که حضور داریم برای سازندگی کشور عزیزمان تلاش کنیم و این نظام اسلامی که امید مستضعفان عالم است را به اوج و تعالی برسانیم.

زائری با مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی دانشجویان جهادگر بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: یادواره‌ای به‌منظور بزرگداشت شهدای روستای باغان با عنوان راه بی‌پایان برگزار شد که با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شد و در این یادواره قائم‌مقام رییس دانشگاه و معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه حضور داشتند.

حیدر عزیز نژاد در این یادواره از مردم منطقه باغان به‌عنوان مردمی صبور و غیرتمند یادکرد و از دانش آموزان و دانشجویانی که در ایام فراغت و استراحت خود به این منطقه آمدند و به خدمت‌رسانی به مردم مشغول‌اند تشکر کرد.

قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اردوهای جهادی را بسیار مفید و سازنده هم برای مردم منطقه و هم برای دانشجویان و دانش آموزان جهادی برای کمال و خودسازی عنوان کرد.

منبع:تسنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.