آخرین اخبار : 

۵ کاری که در دستگاه اندرویدی خود نباید انجام دهید.

۸۷۵۹۴_۸۳۱

برای استفاده مفید در مدت زمان بیشتر از دستگاه هوشمند خود بهتر است نکاتی را رعایت کنیم.در اینجا برای دوستان اندرویدی ۵ نکته داریم.با ما همراه باشید.

۱-از Task Killer ها استفاده نکنید.

اپلیکیشن های زیادی برای اندروید منتشر شده است که برنامه ها را یک جا می بندند یا نام دیگر آن ها Task Killer است.این برنامه ها به نظر می رسد گوشی را سبک و سریع تر می کند اما به پردازنده آسیب می رساند.زیرا وقتی از برنامه ای استفاده می کنید بخشی از اطلاعات پردازشی ان در رم ذخیره می شود و سریع تر باز می شود و پردازش می شود.با بستن برنامه توسط Task Killer ها برای استفاده مجدد کند تر پردازش می شود.این کار را بهتر است در ارتباط با برنامه هایی انجام دهید که مصرف باتری بالایی دارند.

۲-فقط یک انتی ویروس داشته باشید

شاید فکر کنید هر چه آنتی ویروس بیشتر بر روی دستگاه خود داشته باشید در امنیت بیشتر به سر می برید،این گونه نیست.آنتی ویروس ها در پس زمینه سیستم عامل فعالیت می کنند و فضای زیادی از رم را پر می کنند و مصرف باتری را افزایش می دهند.بهتر است از بین اپلیپکیشن های مختلف یکی را انتخاب و نصب کنید.

۳-به اعلان بروزرسانی برنامه ها توجه کنید

دلیل بروزرسانی سیستم عامل گوشی ها هر چند وقت یکبار رفع ایرادات و بهبود عملکرد است.از طرفی بالا رفتن امنیت.پس بهتر است اگر پیغام آپدیت برای شما ظاهر شد به آن توجه کنید.متوجه خواهید شد که بازدهی دستگاه شما بالا می رود.

۴-از منابع نامعتبر اپلیکیشن دانلود نکنید.

دانلود اپلیکیشن از منابعی که معتبر نیستند باعث ویروسی شدن و یا به خطر افتادن امنیت گوشی شما می شود.

۵-راه اندازی مجدد نکردن دستگاه

بهتر است دستگاه خود را هفته ای یکبار restart کنید.با این روش کش و فضای اشغال شده دیوایس شما خالی می شودودستگاه از اطلاعات موقتی خالی می شود.
منبع: بروز رسانی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.