آخرین اخبار : 

اعتبارات عمرانی دشتی وتنگستان سه برابر افزایش می‌یابد

۲۲۰۵۸۱۲سید کمال الدین شهریاری صبح دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی ضمن تبریک عید قربان اظهار داشت: بعد از تشکیل کمیته های تخصصی و جمع آوری مشکلات شهرها و روستاها با استفاده ازظرفیت و اعتبارات بودجه سال ۹۵ اقداماتی صورت گرفت.

وی افزود: بر اساس نیازها و مشکلات احصاء شده از روستاها و شهرهای شهرستان‌های دشتی وتنگستان ۱۲۰ نامه برای وزار و مسئولین تهیه شده است که تاکنون با برخی از وزرا و معاونین آنها جلسات خوبی برگزار شده است.

شهریاری بیان کرد: تمامی نامه‌هایی که به وزرا تحویل داده شده همه آنها دستورات لازم راگرفته اندو در نامه اخیر به وزیر نفت به ۲۲ مورد اشاره شد که اعتباری بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دستور ۴۰ نامه از وزرا و مسئولین کشوری گرفته شده است، ادامه داد: آن دسته از پروژه هایی که در ردیف اعتبارات استانی مبلغی پیش بینی نشده بود و یا اعتبار آن کافی نبوده است دستورات لازم گرفته شده است.

شهریاری بیان کرد: برای طرح‌های بزرگ همچون سدها، بزرگراه‌ها، اسکله‌ها، موج‌شکن‌ها و غیره تلاش شده از چند محل اعتباری تامین اعتبار کنیم.

وی ادامه داد: با پیگری‌های صورت گرفته اعتبارات سد باغان و دشت پلنگ از محل فایناس چینی انجام خواهد شد.

شهریاری بیان کرد: تلاش شده از ظرفیت حضور در کمیسیون عمران و تلفیق مجلس شورای اسلامی نهایت استفاده در راستای توسعه شهرستان‌های دشتی وتنگستان داشته باشیم.

منبع:مهر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.